Zabiegi Dermia Solution


ZOBACZ WSZYSTKIE KATEGORIE

Dermia Solution to kompleksowy system opieki nad problematyczną skórą składający się z zabiegów przeprowadzanych na aparatach przez profesjonalistów oraz z odpowiednio skonfigurowanej pielęgnacji domowej. Główne problemy z jakimi borykają się nasi klienci to skóra tłusta, naczyniowa, delikatna, trądzikowa, starzejąca się lub z przebarwieniami. Metoda Dermia Solution polega na pracy trzema sterylnymi głowicami, które są konfigurowane w zależności od występującego problemu oraz suplementacji substancji aktywnych aż do skóry właściwej.

DERMIA MEDICAL – intensywna i głęboka stymulacja skóry.

Metoda zabiegowa łącząca pracę głowicą i jednorazowym aplikatorem, posiadającym ultracienkie igły z preparatem pobudzającym mitochondria. To wykorzystanie wiedzy naukowej, które posłużyło do stworzenia patentu na dostarczenie składników aktywnych głęboko do skóry przy minimalnej ingerencji w tkanki. Połączenie technologii z wysokiej jakości substancjami aktywnymi tworzy system, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również brak stanu zapalnego przy intensywnej stymulacji.

 

Dowiedz się więcej na temat zabiegów Dermia Medical…
Dermia Medical
Zabieg Poliabrazji

POLIABRAZJA

Głowica do Poliabrazji pozwala wykonywać najważniejszą część opieki nad skórą klienta, czyli skuteczne oczyszczanie z martwych komórek naskórka w niezwykle delikatny i nieinwazyjny sposób. Zabieg nie ma przeciwwskazań, a nawet jest możliwość pracy na skórze trądzikowej, naczyniowej i bardzo wrażliwej. Sterylny, rotujący dysk delikatnie stymuluje układ krwionośny i limfatyczny poprzez delikatny masaż, jednocześnie oczyszczając mechanicznie naskórek.

 

Dowiedz się więcej na temat zabiegów POLIABRAZJI…

MIKRO AKTYWACJA M

Głowica do Mikro Aktywacji M to idealne rozwiązanie dla gabinetów zajmujących się zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej. Zaspokoi potrzeby w zakresie poprawiania kondycji skóry i głębokiej stymulacji u każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki 20-stu mikroigiełkom skutecznie zagęszczamy naskórek na wybranych powierzchniach zabiegowych: dekolt, szyja, twarz, dłonie oraz piersi, jednocześnie znacząco poprawiając jego przepuszczalność.

 

Dowiedz się więcej na temat zabiegów MIKRO AKTYWACJI M…
Zabieg MIkro Aktywacji M
Zabieg Mikro Aktywacji S

MIKRO AKTYWACJA S

Głowica do Mikroaktywacji S to pomoc w detalicznej pracy na małych fragmentach skóry, takich jak głębokie zmarszczki mimiczne, rozstępy czy blizny. Odpowiednia technika pracy pozwala na spłycenie bruzd oraz rozstępów bez konieczności znieczulania i zbędnego obciążania skóry.

 

Dowiedz się więcej na temat zabiegów MIKRO AKTYWACJI S…

Sterylne końcówki zabiegowe nie powodują wysięku krwi i limfy oraz niwelują uczucie bólu. Odpowiednio dobrana częstotliwość stymulacji pobudza układ krwionośny i limfatyczny do lepszej pracy, a klient bezpośrednio po zabiegu może powrócić do normalnej aktywności. Suplementacja odbywa się podczas zabiegu, jak i podczas właściwej pielęgnacji domowej. Preparaty podawane w trakcie zabiegów i pielęgnacji domowej to koktajle odpowiednio skonfigurowanych, biotechnologicznych substancji. Dzięki odpowiednio małym cząsteczkom, suplementacja odbywa się na wielu poziomach, aż do skóry właściwej. Właściwa diagnoza problemu skórnego z którym zgłasza się klient, plan zabiegów oraz kompleksowa pielęgnacja domowa jest gwarancją sukcesu w walce z niedoskonałościami skóry.

ZABIEGI MANUALNE

Dermia Solution to nie tylko zabiegi z użyciem aparatury, to również manualne i efektywne procedury. Dedykowane są klientom, którzy preferują pracę manualną. Pozwalają one odpowiednio przygotować skórę oraz na suplementację w zależności od jej potrzeb. Zabiegi manualne doskonale sprawdzają się jako szybka regeneracja zmęczonej, szarej i pozbawionej blasku skóry. Można je wykonywać w serii lub jako szybki zabieg np. przed ważnym wydarzeniem, na którym chcemy dobrze wyglądać. Podczas zabiegu skóra jest oczyszczana i peelingowana za pomocą kwasów lub peelingu enzymatycznego oraz odżywiana i nawilżana poprzez aplikację serum, kremów i maski.
Zabiegi manualne przeznaczone są dla każdego typu cery oraz dla klientów w każdym wieku. Dzięki biotechnologicznym preparatom nie tylko poprawiamy kondycję naskórka, ale również przeciwdziałamy problemom skórnym takim jak np.: podrażnienia, trądzik różowaty, trądzik pospolity lub suchość.

W naszej metodzie, problemy skórne zostały podzielone na tak zwane FAKTORY.