WOW MASK


ZOBACZ WSZYSTKIE PREPARATY I MASKI W TEJ KATEGORII

DERMIA WOW MASK

DERMIA SOLUTION WOW Mask i WOW Compress – sterylne maska z naturalnej bionanocelulozy.

 

WOW MASK i COMPRESS to innowacyjne sterylne maski z naturalnej bionanocelulozy, będce doskonałym opatrunkiem dla podrażnionej skóry. Bionanoceluloza to biopolimer pozyskiwany na drodze fermentacji bardzo wydajnego szczepu bakteryjnego VYLINUS E 25 – jest to więc materiał całkowicie naturalny, a jego technologia produkcji zapewnia pełne bezpieczeństwo sterylności.

 
 


Funkcje terapeutyczne maski:

  • Bardzo szybko redukuje obrzęki.
  • Łagodzi wszelkie podrażnienia powstałe po zabiegach medycznych i kosmetologicznych.
  • Intensywnie nawilża.
  • Wygładza drobne zmarszczki.
  • Rozjaśnia skórę.
  • “Wtłacza“ substancje aktywne nanoszone podczas zabiegu.

Właściwości maski

  • Unikalna struktura bionanocelulozy zapewnia wilgotne środowisko umożliwiające stopniowe uwalnianie wody.
  • Selektywna przepuszczalność gazów i cieczy przy równocześnie występującej nieprzepuszczalności dla mikroorganizmów.

WOW MASK, to idealne rozwiązanie dla branży medycyny i kosmetologii estetycznej ze względu na unikatowe właściwości. Głównym składnikiem maski jest bionanoceluloza, która jest materiałem całkowicie naturalnym, nietoksycznym, niedrażniącym i niealergizującym, w całości biodegradowalnym. Charakterystyczną cechą opatrunku bionanocelulozowego jest jego elastyczność, wysoka wytrzymałość mechaniczna oraz bardzo duże uwodnienie (ok. 96%), które zapewnia wilgotne środowisko, wspomagające przebieg procesów regeneracyjnych. Uzyskany w ten sposób efekt chłodzący jest bardzo istotny dla komfortu i łagodzenia bólu. Selektywna przepuszczalność w odniesieniu do cieczy i gazów zapewnia odpowiednią wymianę i termoregulację, co przyśpiesza procesy regeneracyjne. Tego typu maska powinna znajdować się w każdym gabinecie kosmetycznym wykonującym inwazyjne zabiegi z wysiękiem krwi.

Dostępne: opakowanie: 10 szt. lub 1 szt.

Etapy nakładania WOW MASK:

WOW MASK - sterylne opakowanieWOW MASK - rozwinięcie płata przed nałożeniem WOW MASK - ułożenie maski na twarzy po uprzednim zdjęciu warstwy spodniej.WOW MASK - ułożenie maski na twarzy.WOW MASK - ułożenie maski na twarzy.WOW MASK - ułożenie maski na twarzy i zdjęcia warstwy zewnętrznej.WOW MASK - ułożenie maski na twarzy i zdjęcia warstwy zewnętrznej.WOW MASK - ułożenie maski na twarzy i zdjęcia warstwy zewnętrznej.WOW MASK - ułożenie właściwej maski z bionanocelulozy.WOW MASK - ułożenie właściwej maski z bionanocelulozy.