Rejuvenation Booster DIS


ZOBACZ WSZYSTKIE BOOSTERY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ

DERMIA SOLUTION Rejuvenation Booster DIS – małocząsteczkowe serum w sprayu.

Rejuvenation Booster DIS to unikalny preparat z doskonale dobranym układem innowacyjnych liposomów, który zatrzymuje pęcherzyki Koenzymu Q10 i MAP z POQ i Żywokostem w celu dostarczenia bodźca do mitochondriów nowo utworzonych i starych komórek skóry. Dzięki temu dochodzi do aktywacji mitochondriów, a co za tym idzie do regeneracji skóry. Poza tym zastosowana formuła to wysoko zaawansowana technologia, dzięki której składniki aktywne hamują przekazywanie sygnałów nerwowych napinających mięśnie. Co w rezultacie redukuje zagniatanie i tworzenie głębokiej bruzdy. Rejuvenation Booster DIS pomimo swojej wysokiej aktywności nie jest szkodliwy i nie powoduje niebezpiecznych zmian w skórze. Serum można stosować zarówno do zabiegu Dermia Medical, jak również jako bogate serum wmasowywane po uprzednim przygotowaniu skóry z Light Peeling lub Enzyme Exfoliant.

Dostępne pojemności: 30 ml (produkt gabinetowy i pielęgnacja domowa).

Zastosowanie w pielęgnacji domowej

Serum do codziennego stosowania, 1 lub 2 razy dziennie. Najlepiej w połączeniu z Lift Complex Plus/Hyaluron Complex Plus (jako 2 warstwa).

Uwaga!
Przed każdym użyciem na określoną partię skóry, należy energicznie wstrząsnąć w celu utworzenia się pęcherzyków zawierających substancje aktywne.

Substancje aktywne:

Rejuvenation Booster DIS zawiera aż 42,84% składników aktywnych zawieszonych w innowacyjnym mlecznym liquidzie w sprayu.

  • Heksapeptydy – usprawniają komunikację międzykomórkową, działają regenerująco, obniżają napięcie mięśni.
  • Chrząstnica kędzierzawa – działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające i antyoksydacyjne.
  • Alantoina – wspomaga regenerację i odbudowę skóry, nawilża.
  • Hydrolizowane białka roślinne – źródło witamin m.in. A, D, E, B1, B2, B6, B12, PP, C oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.
  • Seryna – wzmacnia naturalną barierę skóry, zmniejsza podatność na podrażnienia i uczulenia, działanie przeciwzmarszczkowe.
  • Arginina – łagodzi podrażnienia, przyspiesza łagodzenie skóry bardzo wrażliwej, dogłębnie nawilża, pobudza syntezę kolagenu.
  • Prolina – posiada zdolność odnawiania komórek i włókien kolagenowych, poprawia elastyczność i napięcie skóry.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION