Purifying Booster DIS


ZOBACZ WSZYSTKIE BOOSTERY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ

DERMIA SOLUTION Purifying Booster DIS – serum w sprayu do cery problematycznej.

Unikalne serum w formie mgiełki, dedykowane cerze z trądzikiem pospolitym, szczególnie z licznymi stanami zapalnymi, długo utrzymującymi się na skórze. Zastosowanie najnowszej technologi pozwala na bardzo głębokie działanie. Składniki aktywne zawarte w serum, redukują stan zapalny, przywracają stabilność bariery naskórkowej oraz przerywają cykl życiowy bakterii. Co za tym idzie dochodzi do zmniejszenia zaczerwienienia skóry, załagodzenia tkliwości i wrażliwości. Purifying Booster DIS jest przeznaczone do stosowania zarówno podczas procedury zabiegowej, jak i do pielęgnacji domowej.

 

Dostępne pojemności: 30 ml (produkt gabinetowy i pielęgnacja domowa).

Zastosowanie w pielęgnacji domowej

Serum do codziennego stosowania, 1 lub 2 razy dziennie. Najlepiej w połączeniu z Purifying Complex (jako 2 warstwa).

Uwaga!
Przed każdym użyciem na określoną partię skóry, należy energicznie wstrząsnąć w celu utworzenia się pęcherzyków zawierających substancje aktywne.

Substancje aktywne:

  • Fitosfingozyna – naturalny składnik bariery naskórkowej pochodzący od ceramidów, hamuje aktywności kinazy białkowej C, enzymu uczestniczącego w przekaźnictwie sygnałowym stanu zapalnego, kontroluje florę powierzchni skóry, przywraca nawilżenie i hamuje nadmierne rogowacenie naskórka.
  • Wyciąg z kiełków pszenicy – źródło tripeptydowego kompleksu wzmacniającego naturalny układ odpornościowy skóry. Zapobiega powstawaniu infekcji zachowując równowagę zdrowej skóry, stymulując produkcję defensyn stanowiących element naturalnego mechanizmu obronnego.
  • Ekstrakt z kurkumy – stosowany w medycynie chińskiej, reguluje wydzielanie sebum, działa oczyszczająco, antyseptycznie i przeciwzapalnie.
  • Ekstrakt z miąższu aloesu – działa łagodząco na podrażnioną skórę, stymuluje produkcję nowych, zdrowych komórek.
  • Sól sodowa kwasu piroglutaminowego – naturalny składnik skóry, odpowiedzialny za utrzymanie wilgoci w skórze, zastępuje sorbitol.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION