Purifying Complex


ZOBACZ WSZYSTKIE SERUM FUNKCYJNE

DERMIA SOLUTION Purifying Complex – serum do skóry problematycznej

Ekskluzywne serum funkcyjne skutecznie walczące z problemami skórnymi związanymi z cerą nadmiernie tłuszczącą się i z tendencjami do trądziku, trądzikiem różowatym oraz wszelkiego rodzaju podrażnieniami. Preparat skutecznie eliminuje bakterie beztlenowe, matowi naskórek, łagodzi podrażnienia i nawilża. Gwarantuje długotrwały efekt jeżeli stosujemy jako podstawę w pielęgnacji domowej. Ponieważ trądzik jest nie tylko domeną młodych osób sprawdza się przede wszystkim przy cerze po 30 roku życia i przy tak problematycznych zmianach jakie występują przy trądziku różowatym.

 

Dostępne pojemności: 60 ml CABIN ORGANIZER Combo (produkt gabinetowy), 30 ml (produkt gabinetowy i pielęgnacja domowa), 15 ml (pielęgnacja domowa).

Zastosowanie w gabinecie kosmetycznym:

Serum jest przeznaczone do stosowania zarówno podczas procedury zabiegowej, jak i do pielęgnacji domowej. W zabiegach z użyciem głowic do Poliabrazji i Mikro Aktywacji M, serum stosujemy samodzielnie jako główną suplementację po stymulacji lub łącznie z kwasem hialuronowym. W zabiegach manualnych serum jest wprowadzane do skóry po preparatach poprawiających przepuszczalność naskórka – Light Peeling lub Enzyme Exfoliant.

Zastosowanie w pielęgnacji domowej:

Serum można stosować jako kurację poprawiającą kondycję skóry lub jako stałą pielęgnację domową, jeżeli skóra tego wymaga. W zależności od skali problemów i intensywności trądziku stosujemy raz lub dwa razy dziennie.

Substancje aktywne:

  • Seboclear – zmniejsza ilość zaskórników w skórze i przeciwdziała powstawaniu nowych.
  • CC Tea Tree Oil® – opatentowany olejek z drzewa herbacianego. Delikatnie odkaża, nawilża i wygładza skórę.
  • SKINFLUX V® – opatentowany kompleks ceramidowy, łagodzi podrażnienia, nawilża, uelastycznia oraz działa antystarzeniowo.
  • Vitamina B – głęboko nawilża i redukuje szerokie spektrum problemów skórnych, posiada właściwości antystarzeniowe
  • Nanosrebro – substancja działająca przeciwzapalnie, skutecznie zwalcza bakterie.
  • Witamina E – działa antystarzeniowo, skutecznie zwalcza wolne rodniki.
  • Betaina – związek organiczny, silnie nawilża.
  • Ekstrakt z Babki lancetowatej – działa oczyszczająco, regenerująco i przeciwzapalnie, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
  • Kwas mlekowy i salicylowy – działają przeciwbakteryjnie, zwężają ujścia aparatów włosowo-łojowych.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION