Final Care Sun


ZOBACZ WSZYSTKIE KREMY W TEJ KATEGORII

DERMIA SOLUTION Final Care Sun – krem pielęgnacyjny SPF 25.

Bogaty w składniki aktywne krem z filtrem chroniącym przed promieniowaniem słonecznym. Oprócz ochrony przeciwsłonecznej, zapewnia optymalne nawilżenie skóry w ciągu dnia. To podstawowa ochrona skóry przed efektami przedwczesnego starzenia się powodowanego promieniowaniem UVA i UVB oraz odwodnieniem cery. Jego formuła jest niezwykle lekka, krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na powierzchni. Nadaje się jako baza pod makijaż. Krem dedykowany jest dla każdego typu cery do 40 roku życia.

Dostępne pojemności: 50 ml (pielęgnacja domowa).

Zastosowanie w pielęgnacji domowej:

Bardzo ważny element pielęgnacji domowej to krem z filtrem, który zabezpieczy skórę przed działaniem UVA i UVB. Final Care Sun powinien być stosowany codziennie podczas przebywania na zewnątrz. Sprawdza się również jako baza pod makijaż.

Substancje aktywne:

  • Oktokrylen, Octinoxate, Avobenzone – filtry UV chroniące skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.
  • Trójgliceryd kaprylowo – kaprynowy – emolient. Kombinacja kwasów tłuszczowych zapewniająca wyrównanie poziomu wilgoci w skórze, dodatkowo zmiękcza naskórek oraz wspomaga wchłanianie się substancji aktywnych w głąb skóry.
  • Octan tokoferylu – antyoksydant, jest doskonałym czynnikiem hamującym utlenianie lipidów w naskórku i skórze właściwej. Wykazano również jego zdolność wbudowywania się w struktury lipidowe błon komórkowych i cementu międzykomórkowego warstwy rogowej. Dzięki czemu wzmacnia barierę naskórkową. Hamuje procesy starzenia zachodzące w skórze wywołane m.in. przez promieniowanie UV oraz dym papierosowy. Dodatkowo wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
  • Masło shea – naturalny filtr przeciwko promieniom UV pozyskiwany z orzechów afrykańskiego drzewa Masłosz Parka. Zawiera witaminy A, E i F. Ma działanie nawilżające, odżywiające i łagodzące podrażnienia.
  • Olej z orzechów makadamia – emolient bogaty w witaminy A, B i E. Jeden z najdroższych olejów roślinnych, działa wygładzająco, nawilżająco, regenerująco i odżywczo. Idealny dla bardzo suchej skóry.
  • Ekstrakt z liści Aloesu – niezwykle delikatny i głęboko łagodzący ekstrakt pochodzący z miąższu aloesu. Ma właściwości nawilżające i kojące przy bardzo suchej skórze, jak również podrażnionej. Zapewnia komfort skóry narażonej na nadmierną ekspozycję słoneczną.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION