Eye Contour


ZOBACZ WSZYSTKIE KREMY W TEJ KATEGORII
DERMIA SOLUTION Eye Contour – ekskluzywny krem do pielęgnacji okolic oczu i ust.

Wysoko skoncentrowany, ekskluzywny krem do pielęgnacji okolic oczu i ust, dedykowany klientom z dojrzałą skórą. Preparat zapewnia intensywną ochronę delikatnych partii skóry jednocześnie poprawia mikro cyrkulację, regulując przepływ limfy. Rozjaśnia cienie pod oczami, co optycznie „otwiera oko”. Dzięki aktywnym składnikom zapewnia dobrze odczuwalną regenerację i wygładzenie, działające na wielu poziomach skóry. Podczas aplikacji kremu natychmiast odczuwamy ogromny komfort, wypełnienie bruzd i długotrwałe napięcie skóry.


Krem Eye Contour to ekskluzywny kosmetyk dla bardzo wymagającej grupy klientów po 40 roku życia. Innowacyjna formuła to niezwykle skuteczne substancje aktywne, które jednocześnie nie podrażniają skóry, a wręcz ją uspokajają i łagodzą. Badania docelowej grupy klientów potwierdzają poprawę jakości skóry już po miesięcznej aplikacji z uwzględnieniem wizualnego efektu. Krem możemy stosować na dzień i na noc, jest to kosmetyk 24-godzinny, przy młodszych skórach 35-45 lat jednorazowa suplementacja daje wystarczające efekty, jeżeli czujemy niedosyt można stosować dwukrotnie w ciągu doby. Przy pierwszych aplikacjach możliwe jest odczucie mrowienia i napinania, jest to naturalna reakcja skóry. Podczas nanoszenia należy zwrócić uwagę, aby preparat nie dostał się do oka, nanosimy delikatnie wklepując w skórę, zachowując bezpieczny margines do linii dolnych rzęs oraz części ruchomej powieki.

Dostępne pojemności: 15 ml, 10 ml

Substancje aktywne:

  • Rona Care® – opatentowany związek składników aktywnych pozwalający chronić skórę przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi (wiatr, słońce, zanieczyszczenia, ekstremalne temperatury) od naskórka poprzez skórę właściwą.
    – ochrona systemu odpornościowego skóry (bakterie, wirusy i alergie) – działanie przeciwzapalne.
  • Wyselekcjonowany olej Jojoba – wzmacnia cement międzykomórkowy, co zapobiega nadmiernemu przesuszeniu skóry.
  • Skwalan – w skórze wchodzi w skład spoiwa międzykomórkowego, jest to naturalny i bardzo istotny składnik decydujący o kondycji skóry, którego poziom systematycznie i znacząco obniża się już od 25 roku życia. Możliwość jego skutecznej suplementacji gwarantuje nam spektakularne efekty. Skwalan jest to składnik całkowicie naturalny, wykorzystywany w ekskluzywnych kosmetykach dla cer dojrzałych.
  • Olej macadamia – źródło naturalnych i niezastąpionych dla skóry kwasów omega-6 i omega-3, które perfekcyjnie zmiękczają i wygładzają skórę. Przeciwdziała foto-uczuleniom.
  • Mika – minerał, zapewnia naturalny efekt rozświetlenia i rozjaśnienia powierzchni skóry po aplikacji.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION