Enzyme Exfoliant


ZOBACZ WSZYSTKIE PREPARATY DO PRZYGOTOWANIA SKÓRY

Dermia Solution Enzyme Exfoliant – peeling enzymatyczny

Bardzo delikatny luksusowy peeling enzymatyczny o bardzo przyjemnej konsystencji i zapachu. Dzięki zawartym w nim enzymom skutecznie, ale niezwykle delikatnie rozpuszcza martwe komórki. Zaletą Enzym Exfoliant jest możliwość stosowania niezależnie od pory roku, aury oraz ekspozycji na słońce. Preparat jest idealny do stosowania dla skóry wrażliwej, naczyniowej, trądzikowej ze względu na brak ryzyka wystąpienia jakichkolwiek podrażnień.

 

 

Dostępne pojemności: 120 ml Refill BAR DERMIA (produkt gabinetowy), 50 ml i 15 ml (pielęgnacja domowa).

Zastosowanie w gabinecie kosmetycznym:

Podczas procedury zabiegowej przygotowuje skórę do zabiegów Poliabrazji, Mikro Aktywacji M, Mikro Aktywacji S, poprzez rozluźnienie połączeń międzykomórkowcyh naskórka. Idealny dla cery bardzo delikatnej i nadwrażliwej do zabiegów manualnych wykonywanych w gabinecie.

Zastosowanie w pielęgnacji domowej:

W przypadku osób z cerą bardzo delikatną i wrażliwą raz w tygodni nanosimy jak krem na powierzchni dekoltu szyi i twarzy, pozostawiamy na 10 minut po czym spłukujemy wodą. W przypadku cery normalnej nanosimy dwa razy w tygodniu na powierzchnię dekoltu, szyi i twarzy, pozostawiamy na 10 minut po czym spłukujemy wodą.

Substancje aktywne:

  • Bromelaina – enzym z miąższu ananasa delikatnie ale skutecznie usuwa martwe komórki i wygładza skórę.
  • Papaina – enzym z miąższu papai skutecznie rozjaśnia kolor skóry.
  • Kwas hialuronowy – substancja doskonale nawilżająca.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION