DERMIA MEDICAL Conept


ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA W NASZEJ OFERCIE
To zupełna nowość na polskim rynku! DERMIA MEDICAL Concept to metoda zabiegowa łącząca pracę głowicą i jednorazowym aplikatorem, posiadającym ultracienkie igły z preparatem pobudzającym mitochondria. To wykorzystanie wiedzy naukowej, które posłużyło do stworzenia patentu na dostarczenie składników aktywnych głęboko do skóry przy minimalnej ingerencji w tkanki. Połączenie technologii z wysokiej jakości substancjami aktywnymi tworzy system, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również brak stanu zapalnego przy intensywnej stymulacji. Dzięki niej, dochodzi do dostarczenia składników odżywczych do nowo utworzonych komórek, jak również tych, które utraciły zdolność do wytwarzania ATP. Jest to związek organiczny stanowiący główne źródło energii dla komórek w organizmie. Wytwarzany jest przez mitochondria, które poprzez wiele czynników tracą zdolność do produkcji ATP, tym samym dochodzi do zaburzeń funkcjonowania narządów w tym m.in. skóry. Pobudzenie komórek pozwala utrzymać skórę w młodym i zdrowym stanie.

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

DERMIA MEDICAL Concept - panel sterującyAplicatory DM są opatentowane i w 100% sterylne. Penetracja igieł jest regulowana w zakresie od 0,6 mm do 1,2 mm. Zaletą w porównaniu do popularnych na rynku aparatów do mezoterapii mikroigłowej (np. Rollerów) jest możliwość natychmiastowej regulacji głębokości penetracji mikroigieł. Dzięki temu, praca na obszarach z cieńszą skórą np. na czole jest możliwa, w pełni bezpieczna i bez dyskomfortu związanego z bólem.

Podczas zabiegu DERMIA MEDICAL, do suplementacji stosowane jest serum Mitochondria Booster. To unikalny preparat z doskonale dobranym składem aż 42,84% substancji aktywnych w celu dostarczenia bodźca do mitochondriów nowo utworzonych i starych komórek skóry. Dzięki temu dochodzi do aktywacji mitochondriów, a co za tym idzie do intensywnej regeneracji skóry.

 

DODATKOWE OPCJE ZABIEGOWE

 

Aparat DERMIA MEDICAL Concept można rozbudować o dodatkową głowicę do Poliabrazji. Oczyszczenie i odpowiednie przygotowanie skóry przed zabiegiem DM jest nieodzownym elementem. Dzięki temu wzmacniamy efekty zabiegowe oraz umożliwiamy właściwą penetrację substancji aktywnych z serum aplikowanego podczas procedury.

 

Dowiedz się więcej na temat zabiegów Dermia Medical…
DERMIA MEDICAL Concept – podstawowy pakiet startowy: