Comfort Care Rich


ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY Z LINII DERMIA COMFORT

Comfort Care Rich 50ml

DERMIA COMFORT CARE RICH – odżywczy krem dla cery suchej.

Odżywczy krem dla cery suchej. Przynosi ulgę podrażnionej przez czynniki zewnętrzne suchej skórze. Składniki aktywne zawarte w kremie Comfort Care Rich zapewniają optymalne nawilżenie głębokich warstw naskórka, wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej oraz łagodzenie podrażnień wywołanych czynnikami zewnętrznymi.

Allantoina będąca składnikiem Naturalnego Czynnika Nawilżającego skóry, oprócz właściwości wiążących wodę, przyczynia się do tworzenia nowych komórek oraz kojenia podrażnień skóry. Podobnie działa zawarte w kremie Masło Shea, Kwas Hialuronowy, Kolagen oraz Aloes. Zawarta w nim też Witamina E jest specjalną jej formą, która nie ulega szybkiemu utlenianiu, przez co chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, a co za tym idzie, działa przeciw szybkiemu starzeniu się skóry. Wpływa również na hamowanie tworzenia się zaskórników.

Z kolei Nagietek Lekarski działa silnie łagodząco, antyseptycznie i przeciwzapalnie. To cenna substancja dla skóry suchej, szorstkiej, z mikrouszkodzeniami i pozbawionej elastyczności. Rekomendujemy stosowanie dwa razy dziennie na dekolt, szyję i twarz razem z serum.

Dostępne pojemności: 50 ml wraz z uzupełnieniem 50 ml REFILL
KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION