Brightening Booster DIS


ZOBACZ WSZYSTKIE BOOSTERY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ

DERMIA SOLUTION Brightening Booster DIS – serum w sprayu do cery z przebarwieniami.

Unikalne serum w formie mgiełki, dedykowane cerze z przebawieniami różnego pochodzenia oraz z nierównym kolorytem skóry. Substancje zawarte w Brightening Booster DIS hamują nadmierną produkcję melaniny poprzez wpływ na cykl tyrozynazy, enzymu biorącego udział w tworzeniu barwnika skóry. To wyjątkowe serum przenosi codzienną pielęgnację skóry na wyższy poziom. Dzięki stosowaniu skóra nabiera zdrowego blasku oraz ma odpowiedni poziom nawilżenia. Brightening Booster DIS przeznaczony jest przede wszystkim do stosowania w domu ze względu na specyfikę terapii skóry z przebarwieniami, aczkolwiek w połączeniu z pracą głowicą do Mikro Aktywacji M, Mikro Aktywacji S lub Dermia Medical, docieramy głębiej w głąb skóry, dostarczając niezbędne składniki aktywne.

 

Dostępne pojemności: 30 ml (produkt gabinetowy i pielęgnacja domowa).

Zastosowanie w pielęgnacji domowej

Serum do codziennego stosowania, 1 lub 2 razy dziennie. Najlepiej w połączeniu z Brightening Complex (jako 2 warstwa).

Uwaga!
Przed każdym użyciem na określoną partię skóry, należy energicznie wstrząsnąć w celu utworzenia się pęcherzyków zawierających substancje aktywne.

Substancje aktywne:

  • Wyciąg z planktonu morskiego – działa antyoksydacyjnie, chroni przez promieniowaniem UV, zapobiega fotostarzeniu skóry. Posiada właściwości ujędrniające i regenerujące.
  • Ekstrakt z Undarii Pierzastodzielnej – alga bogata w proteiny, witaminy z grupy B oraz składniki mineralne. Blokuje tyrozynazę, enzym odpowiadający za powstawanie przebarwień. Dodatkowo działa nawilżająco i ujędrniająco.
  • Dimethylmethoxy Chromanyl Palmitate – pochodna chromanu, substancja wybielające, całkowicie bezpieczna dla melanocytów. Reguluje proces syntezy melaniny, wpływa na jej równomierne rozmieszczenie w skórze, efektywnie rozjaśnia przebarwienia różnego pochodzenia i zapobiega powstawaniu nowych.
  • MAP – stabilna pochodna witamina C. Blokuje tyrozynazę, enzym odpowiadający za powstawanie przebarwień. Stymuluje syntezę kolagenu oraz chroni przed promieniami UV.
  • Prolina – aminokwas stanowiący główny składnik kolagenu. Bierze udział w odnawianiu komórek i włókien kolagenowych oraz w budowie nowych. Dzięki niej skóra staje się bardziej elastyczna, napięta, szybciej się regeneruje oraz zyskuje większą odporność.
  • Alantoina – pochodna mocznika, doskonale nawilża, nadaje miękkość skórze oraz łagodzi podrażnienia.
  • Chrząstnica kędzierzawa – gatunek krasnorostu, działa nawilżająco, odżywczo i antystarzeniowo.
  • Seryna – aminokwas wzmacniający barierę ochronną skóry, działa odżywczo i nawilżająco.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION