Brightening Complex


ZOBACZ WSZYSTKIE SERUM FUNKCYJNE

DERMIA SOLUTION Brightening Complex – serum rozjaśniające przebarwienia.

Lekkie, niezwykle skuteczne serum rozjaśniające przebarwienia i regulujące proces melanogenezy w warstwie podstawnej naskórka. Preparat dedykowany jest dla klientów z różnym typem skóry i w różnym wieku, co ułatwia jego zastosowanie zarówno podczas zabiegów przeprowadzanych w gabinecie, jak i w pielęgnacji domowej. W przypadku skóry z tendencjami do przesuszania się, preparat może być stosowany jako serum funkcyjne i uzupełniany bogatymi kremami. Przy cerze z tendencjami do przetłuszczania się może być stosowany samodzielnie. Dzięki komórkom macierzystym działającym przeciwstarzeniowo zadowoli również cerę dojrzałą. Konsystencja gęstej emulsji o delikatnym przyjemnym zapachu tworzy luksusową okluzję poprawiającą kondycję skóry.

Dostępne pojemności: 60 ml (produkt gabinetowy), 30ml i 15 ml (pielęgnacja domowa)

Zastosowanie w gabinecie kosmetycznym:

Preparat może być stosowany zarówno do zabiegów z użyciem głowicy do Poliabrazji, Mikro Aktywacji M, jak również do zabiegów wykonywanych manualnie.

Zastosowanie w pielęgnacji domowej:

Preparat zalecany dla osób bardzo wrażliwych na działnie słońca ze skłonnościami do przebarwień, jako codzienny preparat regulujący procesy melanogenezy. Ponadto może być stosowany do czasowego stosowania w celu rozjaśnienia jednorazowo powstałych przebarwień.

Substancje aktywne:

  • MAP – komórki macierzyste z szwajcarskiej rzeżuchy, działają detoksykująco, chronią DNA komórek, co w konsekwencji znacząco opóźnia efekty starzenia się skóry.
  • BRIGHT LETTE® – zbiór substancji morskich z wyselekcjonowanych mikroorganizmów, skutecznie regulujący procesy melanogenezy – redukuje wytwarzanie i odkładanie melaniny w naskórku.
  • Chromabright TM – substancja depigmentująca skórę i hamująca syntezę melaniny, dodatkowo chroni pozostałe komórki przed działaniem promieni UV.
  • Olej ze słodkich migdałów – wygładza i nawilża skórę, doskonały dla cery suchej i wrażliwej.
  • Ekstrakt z Undarii Pierzastodzielnej – alga bogata w proteiny, witaminy z grupy B oraz składniki mineralne. Blokuje tyrozynazę, enzym odpowiadający za powstawanie przebarwień. Dodatkowo działa nawilżająco i ujędrniająco.
  • Pantenol – działa regenerująco i łagodząco, doskonały dla podrażnionej cery.
  • Wit. B3 – hamuje transport melanosomów, dzięki czemu niweluje skutki nierównej pigmentacji, wspomaga mikro krążenie skórne, łagodzi stany zapalne, wspomaga leczenie trądziku oraz wpływa na regulację produkcji sebum.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION